Pagina iniziala
Cuntegn
Sitemap
abstimmungen.sg.ch
Pagina iniziala
2016
28 da favrer
Erneuerungswahl der Mitglieder des Kantonsrates 2016
Kantonsratswahl 2016: Wahlkreis See-Gaster
Kantonsratswahl 2016: Wahlkreis See-Gaster
Actualisà
: 18-06-2019 08:28:26
Resultats
Participaziun a las elecziuns
44.65 %
Persunas cun dretg d’eleger
44’031
Cedels electorals consegnads
19’661
Dumbrà ora
10 da 10
Mandats
16 da 16
Candidatas e candidats
Glistas
Glistas
Tenor vischnanca
Colliaziuns da glistas
Candidatas e candidats
Candidatas e candidats
Tenor vischnanca
Statistica electorala
Downloads
Candidatas e candidats
Tenor vischnanca
Aerne Cornel (elegida/elegì)
Brunner-Müller Elisabeth (elegida/elegì)
Bühler René (elegida/elegì)
Chandiramani Christopher (elegida/elegì)
Fürer-Ulrich Hedy (elegida/elegì)
Göldi Peter (elegida/elegì)
Keller Eva B. (elegida/elegì)
Kofler Josef (elegida/elegì)
Kündig Silvia (elegida/elegì)
Rüegg Christian (elegida/elegì)
Rüegg Thomas (elegida/elegì)
Steiner Marianne (elegida/elegì)
Suter Yvonne (elegida/elegì)
Zahner Bernhard (elegida/elegì)
Zoller Erich (elegida/elegì)
Zuberbühler Peter (elegida/elegì)
Artho Anselm
Beer Schuler Elisabeth
Berisha Urim
Bernhardsgrütter Aron
Bertschinger Manuela
Bertschinger Sandro
Bisig Andreas
Blarer Roger
Blöchlinger Pablo
Brunner-Gmür Daniela
Bucher Patricia
Bürgi-Fuchs Othmar
Caminada Patrick
Dobler Ueli
Dormann Thomas
Dürr Rolf
Faust Valentin
Fischli Martina
Frei Jörg
Fäh Fabius
Fäh Marco
Gisler Markus
Gmür Dominik
Gmür-Preisig Werner
Grob Severin
Hagmann Diego
Hegi Robert
Helbling Michael
Hofstetter Thomas
Hollenstein Kurt
Hüppi Peter
Hüppi-Kälin Rita
Ibrahimovic Ramiz
Isler Marcel
Jost Stephan
Jäggli Gregory
Kamm Daniel
Karabudak Sahika
Kohler Roman
Kuster Ivo
Kuster Patrik
Kälin Kurt
Küng Herbert
Lehner Benno
Lendi Sandro
Leo Vito
Lopes Catia
Mamie Marcel
Manhart Roland
Maron Lucio
Mazura Koch Stanislav
Meier Christian
Meier-Hafner Cornelia
Meyer Daniela
Miftari Fitore
Minikus Roger
Morelli Sandro
Müller Sascha
Pool Brigitte
Reichenbach Karl
Rickert Nils
Rrustemi Ambroz
Rütsche Michael
Scheidegger Theo
Schnidrig Ursula
Schnyder Elvira
Schnyder Norbert
Schwizer Markus
Siegrist Michael
Spiess Marc
Steinegger Heidi
Stöckling Martin
Thöni Lotti
Uebelhart Tobias
Umher David
Weber Christoph
Wick Georg
Willy Rinaldo
Wäckerlin Iris
Würmli Rahel
Yigit Mehmet Ali
Zweifel Yasmine
Zwicky Roman
La charta mussa la cumpart procentuala da las vuschs da la candidata tschernida u dal candidat tschernì tenor vischnanca.