Pagina iniziala
Cuntegn
Sitemap
abstimmungen.sg.ch
Pagina iniziala
2020
8 da mars
Erneuerungswahl der Mitglieder des Kantonsrates 2020
Kantonsratswahl 2020: Wahlkreis Wil
Kantonsratswahl 2020: Wahlkreis Wil
Actualisà
: 08-03-2020 17:41:44
Resultats
Participaziun a las elecziuns
31.57 %
Persunas cun dretg d’eleger
47’048
Cedels electorals consegnads
14’851
Dumbrà ora
10 da 10
Mandats
18 da 18
Candidatas e candidats
Glistas
Glistas
Tenor vischnanca
Colliaziuns da glistas
Candidatas e candidats
Candidatas e candidats
Tenor vischnanca
Statistica electorala
Downloads
Candidatas e candidats
Tenor vischnanca
Bartholet-Schwarzmann Caroline (elegida/elegì)
Baumgartner Daniel (elegida/elegì)
Böhi Erwin (elegida/elegì)
Cavelti Häller Franziska (elegida/elegì)
Cozzio Bruno (elegida/elegì)
Dobler Ernst (elegida/elegì)
Dudli Bruno (elegida/elegì)
Egger Cornel (elegida/elegì)
Egli-Seliner Ursula (elegida/elegì)
Gahlinger Damian (elegida/elegì)
Hartmann Susanne (elegida/elegì)
Sarbach Michael (elegida/elegì)
Schweizer Karl (elegida/elegì)
Sennhauser Sepp (elegida/elegì)
Shitsetsang Jigme (elegida/elegì)
Sulzer Dario (elegida/elegì)
Wick Guido (elegida/elegì)
Widmer Andreas (elegida/elegì)
Aebischer David
Altwegg Claudio
Ammann Schläpfer Silvia
Antunovic Doroteja
Aurich Martin
Bachmann Adrian
Bauer Christopher
Baumann Erich H.
Baumann Marco
Baumann Richard
Baumann Ruedi
Bernet-Hilber Anja
Beutler Yves
Bianchini Domizio C.
Binz Roland
Bischof Roland
Bolt Laya
Bossart Pascal
Breu Marcel Romano
Brühwiler Vanessa
Brüllmann Esther
Brüllmann Reto
Bucher Sascha
Bullakaj Arber
Burkhart Timon
Burtscher Markus
Büsser Benjamin
Cadonau Pascal
Cappelli Seraina
Cappelli Simon
Casado- Schneider Cécile
Cozzio Manuel
Durot Judith
Durot Sina
Duss Thomas
Dörig Jacqueline
Eschmann Bruno
Fabisch Ulrike
Feldmann Norbert
Flückiger Marc
Flückiger Marvin
Frick Erich
Frommenwiler Pascal
Fust Melanie
Fässler Rosa
Fürer Domenic
Gantenbein Ulrich
Gantner-Pfister Sabine
Gempel Nicolai
Gerber Daniel
Giancola Giuliano
Giger Werner
Gisler Noah
Graf Renate
Grob Meret
Grämiger Marius
Grütter Urs
Gysel Livia
Gähwiler Susanne
Haag Peter
Haene Amanda
Hasler Annik
Hauser Hans
Heuberger-Stengel Nadja
Hilty Katharina
Hinder Daniel
Hirschi René
Hochreutener Joel
Huber Klara
Huber Timon
Häusermann Erika
Häusermann Markus
Högger Rolf
Hürsch Christoph
Imahorn Orell
Isenring Urs
Jakob Dörig Sarah
Jordi Heidina
Junod Philippe
Kamber Christian
Kamm Sabrina
Katirci Kerim
Kauf Luc
Keel Lucas
Keller Yvonne
Keller-Hürlimann Brigit
Ketterle Michel
Klauser Raphael
Kobelt Timon
Kohler Pascal
Koller Sebastian
Krebs-Elmer Markus
Kunz Cornelia
Kälin Christof
Lerch Patrik T.
Leuenberger Sina
Leutenegger Johannes
Leuthold Lena
Lichtensteiger Markus
Lindenmann Roger
Lüchinger Flurina
Markart-Kaufmann Ingrid E.
Meisterhans Darija
Miotto Anna Ladina
Munishi Valentina
Mäder Urs
Neff Martin
Noger Eva
Pecora Angela
Riklin Franz-Martin
Rossi Adrian
Ruprecht Moni
Rutz Roman
Rutz Silvan
Rutz Cerna Marlen
Räbsamen Timo
Rüegsegger Amelie
Rüegsegger Claudia
Rüegsegger Lena
Salch Stefan
Sarbach Raffael
Schenk Alex
Scherrer Monika
Schläpfer Jan
Schläpfer Marion
Schmid Daniel
Schmid Kathrin
Schmuki Arno
Schnyder Cédric
Schulthess Eveline
Schwarz Alex
Schwarzenbach-Bollhalder Lis
Schweizer Jannik
Schönenberger Marc
Schönenberger Philipp
Sieber Jean-Daniel
Siegenthaler Leo
Siegenthaler Ueli
Spörri Severin
Steiger David
Stifter Jutta
Stutz Daniel
Sutter Franz
Thomi-Blumer Daniela
Thurnheer Thierry
Uhler-Huber Michaela
Vanzo Renaldo
Walser Daniela
Weber Peter
Weibel Melanie
Wirth-Angehrn Christine
Wyss Stefan
Zeintl Salome
La charta mussa la cumpart procentuala da las vuschs da la candidata tschernida u dal candidat tschernì tenor vischnanca.