Pagina iniziala
Cuntegn
Sitemap
abstimmungen.sg.ch
Pagina iniziala
2020
8 da mars
Erneuerungswahl der Mitglieder des Kantonsrates 2020
Kantonsratswahl 2020: Wahlkreis See-Gaster
Kantonsratswahl 2020: Wahlkreis See-Gaster
Actualisà
: 08-03-2020 17:41:29
Resultats
Participaziun a las elecziuns
29.43 %
Persunas cun dretg d’eleger
45’204
Cedels electorals consegnads
13’304
Dumbrà ora
10 da 10
Mandats
16 da 16
Candidatas e candidats
Glistas
Glistas
Tenor vischnanca
Colliaziuns da glistas
Candidatas e candidats
Candidatas e candidats
Tenor vischnanca
Statistica electorala
Downloads
Candidatas e candidats
Tenor vischnanca
Aerne Cornel (elegida/elegì)
Bisig Andreas (elegida/elegì)
Bühler René (elegida/elegì)
Chandiramani Christopher (elegida/elegì)
Fäh Marco (elegida/elegì)
Fürer-Ulrich Hedy (elegida/elegì)
Hüppi Peter (elegida/elegì)
Keller Eva B. (elegida/elegì)
Pool-Vollmer Brigitte (elegida/elegì)
Romer-Jud Heidi (elegida/elegì)
Rüegg Christian (elegida/elegì)
Steiner-Kaufmann Franziska (elegida/elegì)
Stöckling Martin (elegida/elegì)
Suter Yvonne (elegida/elegì)
Zahner Bernhard (elegida/elegì)
Zschokke Tanja (elegida/elegì)
Achermann Markus
Agudelo Manuel
Amiet Dorian
Ammann Rita
Balimann Barbara
Baronchelli Dario
Beer Betty
Bernhardsgrütter Nicole
Bernhardsgrütter Urs
Bisig Thomas
Blöchlinger Karin
Blöchlinger Pablo
Brechbühl Eugster Jürg
Bruhin Urs
Brunner Bianca
Brunner-Müller Elisabeth
Bühler Andreas
Bürgi Rhea
Büsser Julia
Capaul Sandro
Casura Loris
Corvi Gabi
Dobler Ueli
Faust Valentin
Ferrari Regula
Fraefel Heidi
Frei Ursi
Frei Bodmer Sonja
Fretz Robin
Gasser Thierry
Giger Gehler Jeannette
Giger-Dörig Roger
Gimmi Urs
Glaus Andy
Glaus Remo
Gmür Cedric
Gnehm Kurt
Grassi Dario
Grob Dennis
Grob Jan
Grob Severin
Grogg Diana
Gull Daniela
Gähler Jasmin
Hagen Corvin
Hagmann Diego
Hauser Bettina
Hauser Walter
Hegi Robert
Helbling Susann
Hengartner Felix
Hofmann Roland
Hofstetter Thomas
Hollenstein Kurt
Homberger-Ebling Karin
Hosennen Rino
Huber Bruno
Hungerbühler Stefan
Hächler Patrick
Jud David
Jäggli Elisabeth
Jäggli Fiona
Kamm Daniel
Kamm Sereina
Kaufmann Matteo
Kaufmann Melina
Keller Sylvia
Kobler Vreni
Kuster Ivo
Kälin Kurt
Lendi Sandro
Liembd Ursina
Marquardt Astrid
Marthaler Beat
Mazura-Koch Stanislav
Medrano Priszilla
Megert Roger
Meier Boris
Meier Christian
Meier Jonathan
Meili Frank
Meyer Daniela
Minikus Roger
Morelli Sandro
Mrakic Mihajlo
Müller Markus
Pachmann Moritz
Paganin Benjamin
Peier-Ruser Karen
Peisker Colette
Pfister Jasmin
Pfister Roland
Picmous Ernst
Profico Michel Antoine
Profico-Köppel Tanja
Rathgeb Claudio
Rathgeb Hans Peter
Reichenbach Ivo
Rickenbacher Salomé
Riedmann Nicole
Rist Philip
Rogg David
Rogg-Gantenbein Denise
Ronner Mathé
Rutz Roland
Rutz-Huber Urs
Rüegg Michael
Rüegg Stephan
Rütsche Michael
Scheidegger Theo
Schmitter Janine
Schneeberger Anina
Schwarz Astrid
Schweizer Raoul
Semeraro Sascha
Sieber Jürg
Siegrist Michael
Steinegger Urs
Thommen Susanne
Thöni Lotti
Trachsel Silas
Uebelhart Tobias
von Matt Hans-Urs
Vögele Philippe
Wenk Michael
Wäckerlin Iris
Wäckerlin Stefan
Yildiz Serkan
Zanin Roger
Ziegler Gianni
Zimmermann Tonia
Zweifel Sebastian
Zwicky Roman
Züger Patrick
La charta mussa la cumpart procentuala da las vuschs da la candidata tschernida u dal candidat tschernì tenor vischnanca.